XVIII Mistrzostwa Gliwic już za nami. Dwudniowy turniej został rozegrany na pięknym polu golfowym Park Golf Club Silherovice w Czechach. Pierwszego dnia zawodnicy nie tylko rywalizowali ze sobą ale również z wiatrem, deszczem i spadającymi żołędziami. Jednak nikt się nie poddał i wszyscy zakończyli pierwszy dzień mistrzostw.

Drugiego dnia w nagrodę wszystkim towarzyszyło słońce. Rywalizacja była zacięta do ostatniego dołka szczególnie wśród mężczyzn ale Mistrz może być tylko jeden i ten tytuł wywalczył sobie Aleksander Chaba, 2 miejsce zajął Rafał Wolny, 3 miejsce Łukasz Szumański.

Tytuł Mistrzyni Gliwic trafił w ręce Jadwigi Fajer, 2 miejsce zajęła Anna Unold, 3 miejsce Katarzyna Czajka.
W kategorii strokeplay netto  1 miejsce zajął Dariusz Kardas, 2 miejsce Krzysztof Unold, 3 miejsce Jarosław Gliszczyński.

Zarząd Klubu Gliwice gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w XVIII Mistrzostwach Gliwic. Docenia ducha rywalizacji i determinację uczestników, bo pogoda pierwszego dnia była naprawdę paskudna.