Jak zwykle turniej, który wyłania Mistrzynię i Mistrza Gliwic rozegrany został na 36 dołkach w ciągu dwóch dni.
W pierwszym dniu rywalizowano na długim i trudnym 18 dołkowym polu Kraków Valley w Paczółtowicach koło Krakowa, a w drugim na jednym z najbardziej zielonych w Polsce 9 dołkowym polu Karolinka w Kamieniu Śląskim.

Po pierwszym dniu w klasyfikacji kobiet na pierwszym miejscu uplasowały się dwie zawodniczki i dopiero drugi dzień zawodów rozstrzygnął o tytule.

Ostatecznie Mistrzynią Gliwic w 2021 r. została Zofia Paradysz.
Tytuł Wicemistrzyni wywalczyła Ewelina Fajer, a II Wicemistrzynią została Anna Unold.

W klasyfikacji mężczyzn w drugim dniu w czołówce doszło do ogromnych zmian, po których dzięki najlepszemu wynikowi w tym dniu
Mistrzem Gliwic w 2021 r. został Łukasz Szumański.
Wicemistrzowski tytuł wywalczył Mariusz Szumański, a tytuł II Wicemistrza Rafał Wolny, awansując na podium, dzięki świetnej rundzie, z piątego miejsca.