XIII Mistrzostwa Gliwic Czeladna 2017 za nami.
W dniach 7-8 września rozegraliśmy XIII Mistrzostwa Gliwic na polu golfowym Czeladna w Czechach . W turnieju wystartowało 40 zawodników i zawodniczek. Pierwszego dnia zawody rozgrywane były na polu Old Course . Na czele pierwszego dnia uplasował się wśród mężczyzn Igor Zagórowski z wynikiem 85 uderzeń natomiast wśród kobiet Jadwiga Fajer z wynikiem 100 uderzeń. Na koniec dnia wszyscy zawodnicy zostali obdarowani prezentami niespodzianką przez naszego sponsora Roca Polska za co bardzo dziękujemy.
Drugi dzień rozgrywek odbywał się na New Course przy pięknej słonecznej pogodzie. Po 5 godzinach rywalizacji poznaliśmy zwycięzców XIII Mistrzostw Gliwic. Najlepszą kobietą i zaraz Mistrzynią Gliwic została Jadwiga Fajer z wynikiem łącznym 209 ( 100, 109) wśród mężczyzn zwyciężył Łukasz Szumański z wynikiem 174 ( 91,83) zostając XIII Mistrzem Gliwic.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za tak liczną frekwencję i wspólną zabawę zarówno podczas turnieju jak i poza nim. Liczymy, że kolejne edycje Mistrzostw Gliwic będzie cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.
Wyniki:
Brutto Kobiety: 1. Jadwiga Fajer 2. Zofia Paradysz 3. Raczkowska Ewa
Brutto Mężczyźni : 1. Łukasz Szumański 2. Igor Zagórowski 3. Mariusz Szumański
Netto Kobiety: 1. Kotulska Malanowicz Ewa 2. Unold Anna 3. Szmit-Szumańska Iwona
Netto Mężczyźni: 1. Łoś Adam 2. Rosiński Jarosław 3. Hampel Piotr
Zielona Karta: 1. Unold Krzysztof 2. Białasiewicz Grzegorz 3. Afiniec Piotr
Pełne wyniki – tutaj
GALERIA