11 czerwca przy pięknej słonecznej pogodzie rozegraliśmy drugi turniej w tym sezonie, tym razem odbywał się on pod nazwą turniej “Mieszkańców Gliwic”. Do rywalizacji przystąpiło 30 zawodników i zawodniczek. Równo o godzinie 13 wystartował 1 flight , po 5 godzinach wspólnej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców.

W  kategorii strokeplay brutto meżczyzn zwyciężył Andrzej Paradysz , drugi był Łukasz Szumański a trzeci Edward Szmak. W kategorii strokeplay brutto wśród kobiet najlepsza okazała się Zofia Paradysz, drugie miejsce zajeła Teresa Szlachta a trzecie Barbara Warot.  W kategorii netto mężczyzn wygrał Bartosz Warot, drugi był Dziąćko Jerzy a trzeci Warot Tadeusz. Wśród kobiet zwyciężyła Iwon Szumańska a druga była Jadwiga Fajer. Kolejną grupa to zielona karta – wśród mężczyzn najlepszy okazał się Augustyn Frączek , drugi był Tomasz Musioł  a trzeci Marek Kuźmiński . Najlepszą kobietą została Magdalena Szumańska a drugie miejsce zajęła Ewelina Fajer.

Po turnieju integrowaliśmy się przy dobrym obiedzie, schłodzonum winie oraz  pysznych owocach i słodkościach.  Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą atmosferę, do zobaczenia na kolejnym turnieju.

Poniżej fotogaleria z turnieju dzięki Antoniemu Witwickiemu ( specjalne zdjęcia z latającego drona!)